Pasowanie na Ucznia już za nami- kolejne dobre wspomnienie zapisało się w pamięci…

Na tę jakże wzruszającą uroczystość przybyli do nas zaproszeni goście- Rodzice i Dziadkowie.

Dzieci z klas pierwszych wystąpiły w przedstawieniu, mówiącym o przyjemności płynącej ze zdobywania wiedzy, poszukiwania nowych rozwiązań i samodoskonalenia się. Wszystko odbyło się w duchu pedagogiki Marii Montessori oraz z wykorzystaniem pomocy, które dzieci poznały już na lekcjach.

Po występie Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Ich uśmiechy były cudowne!

W ten oto sposób Akademia Montessori powiększyła  grono swych wspaniałych Uczniów! Gratulujemy! 🙂 🙂 🙂