Warto pomagać innym!

Wszyscy mówią, że warto pomagać innym, ale my nie do końca wiemy jak to robić. Pomoc innym to istotna rzecz, gdyż na świecie są setki, a nawet tysiące ludzi, którzy potrzebują wsparcia. Na szczęście są ludzie o dobrych sercach, dla których ważne jest wysyłanie podarunków i pieniędzy.
Jedną z takich akcji jest Szlachetna Paczka lub Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Szlachetna Paczka polega wsparciu finansowym rodzin ubogich przed Świętami Bożego Narodzenia. Potrzebujący zgłaszają zapotrzebowanie na rzeczy codziennego użytku, jedzenie, ubranie, buty czy zabawki dla dzieci. Ludzie dobrej woli zbierają na to pieniądze i dokonują odpowiednich zakupów.
Natomiast WOŚP, która zagra w tym roku już 26 raz – to setki wolontariuszy pracujących na ulicach miast i w różnych miejscach publicznych, zbierających pieniądze do puszek, aby np. zakupić sprzęt do szpitali. 26. finał dedykowany jest noworodkom i wyrównaniu szans w ich leczeniu.
My również możemy zostać wolontariuszami i nieść pomoc innym. Wystarczy jedynie odrobinę dobrej woli i wrażliwości na nieszczęścia innych.

Aurelia

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version