Świąteczny konkurs rozwiązany!

Jak uczyć dziecko samodzielności? Zwycięzcy otrzymali już wspaniałe książki wspomagające samodzielność dzieci. Aby wziąć udział w zabawie, należało napisać w komentarzu o swoich sposobach na uczenie dzieci samodzielności. Na odpowiedzi czekaliśmy do wtorku 19 grudnia.
Rozdano nagrody książkowe: „Metoda Montessori w domu” – 80 rozwijających zabaw edukacyjnych wykorzystujących zalety pedagogiki Marii Montessori i
„Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie”. Jasny wykład założeń pedagogiki Montessori, wskazówki, jak stosować ją w praktyce oraz 20 rozwijających zabaw edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku.