🌱 Uroczyste pasowanie na ucznia w Akademii Montessori 🌱
Co to był za dzień! Dzisiaj nasze maluchy z pierwszej klasy miały swoje wielkie pasowanie. Każde z nich było takie dumne, stając przed nami jako mały, ale już samodzielny uczeń.
🎨 A potem? – przygotowany przez dzieciaki występ artystyczny. Sztuka w stylu Montessori – każdy robi to, co lubi i co mu w duszy gra.
🍰 A po występie… Czas na coś słodkiego! W Montessori uczymy, że ważne, by robić rzeczy samemu, a nasze dzieci biorą to bardzo do serca, dlatego własnoręcznie przygotowały pyszny deser.
🌟 No i na koniec Rodzice z dziećmi tworzyli andrzejkowe dekoracje. Wszyscy razem, w jednym, wielkim Montessori rodzinnym klimacie.
To był dzień pełen uśmiechów i radości. Nasze Montessori maluchy są najlepsze! 👩🏼‍🎓🧑🏻‍🎓