Miło Was widzieć 🙂

Rozpoczynamy jubileuszowy rok szkolny 2023/2024!

Niech 10-ciolecie naszej szkoły będzie okazją do wielu wspaniałych spotkań, realizacji ambitnych planów i spełniania marzeń.

W tym roku nasze grono powiększyło się o kolejnych wybitnych nauczycieli i wspaniałych uczniów. Ich wzajemny szacunek i współpraca niech owocuje, przynosi sukcesy i radosne chwile. Wszystko w myśl słów naszej przewodniczki duchowej Marii Montessori: „Nie mów im jak to zrobić. Pokaż im jak to zrobić i nie mów ani słowa. Jeśli im powiesz, będą patrzeć jak poruszają się twoje usta. Jeśli im pokażesz, będą chcieli to zrobić sami”.

.