Spotkanie na dobry początek…

Spotkanie na dobry początek…czyli powitanie roku szkolnego 2017/2018
w Akademii Montessori w Katowicach

Początek każdego roku szkolnego to ważny moment w życiu nauczycieli, uczniów i ich rodziców, kojarzy się z niepokojem połączonym z ekscytacją, zmianami, planami, marzeniami, a przede wszystkim ze stawianiem sobie celów dużych i małych.
Społeczność Akademii Montessori stawia na rozwój, zdobywanie nowych wiadomości
i umiejętności, kształtowanie samozaparcia, systematyczności i konsekwencji w duchu wolności i samodzielności.
4 września 2017 r. w dniu rozpoczęcia roku szkolnego w auli szkoły spotkali się uśmiechnięci i pełni zapału najmłodsi i nieco starsi członkowie szkolnej społeczności.
Po wprowadzeniu pocztu i odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor Monika Dziewałtowska-Bielecka serdecznie powitała zgromadzonych gości, uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, życząc wszystkim zadowolenia z pracy, nowych wyzwań, inspiracji i zdobywania nowych doświadczeń i oddała głos uczniom, którzy przygotowali montaż słowno-muzyczny.
Po uroczystości uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.