Absolutny HIT! Relacja na gorąco!

Cześć! Tutaj Tosia z klasy szóstej, chciałam się dzisiaj z wami podzielić swoimi osobistymi wrażeniami z koncertu pod tytułem ,,Salsa Forever! Kuba, wyspa jak wulkan gorąca”.
Był to pierwszy koncert z cyklu ,,Mała Akademia Jazzu”.
W dniu 17.10.2017 r. we wtorek o godzinie 9.00 całą szkołą wyjechaliśmy busami do Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w skrócie NOSPR. Koncert odbył się w małej sali, podczas którego występowała wokalistka kubańska Milli Morena, czyli Milagros Abreu Machado wraz z saksofonistką Dorotą Olech.
Trudno wyobrazić sobie taniec bez muzyki latynoamerykańskiej, a muzykę latynoską bez muzyki kubańskiej. Przy tak gorących rytmach wszystkie dzieciaki zaczęły tańczyć. Serdecznie Was namawiam do wzięcia udziału w takich warsztatach muzycznych!

(Tosia, kl. VI)