Czytanie to moja pasja…

„Polowanie” Maggie Stiefvater to jedna z siedmiu części fantastycznej serii „Spirit Animals”. Każdy z tomów pisał inny autor, lecz dla czytelnika nie stanowi to żadnego problemu.
Powieść przedstawia przygody czworga jedenastolatków – Conora, Abeke, Meilin i Rollana, którzy podczas Ceremonii Nektaru przyzwali Czworo Poległych. Conor – wilka Briggana, Abeke – lamparcicę Urazę, Meilin – pandę Jhi, a Rollan – sokolicę Essix.
Razem muszą pokonać złego Pożeracza, w czym mogą im pomóc talizmany Wielkich Bestii. Tym razem poszukują dzika Rumfussa, który jest strażnikiem talizmanu Żelaznego Dzika, dlatego udają się do Eury – rodzinnego kraju Conora.
Jednak w połowie drogi zostają rozbici po ataku małej grupy Zdobywców – sług Pożeracza. Tarik – opiekun dzieci zostaje ukąszony przez żmiję. Nie wiadomo czy wyzdrowieje. Czy dzieciom uda się zdobyć talizman przed zdobywcami?
Gorąco polecam tę książkę osobom lubiącym fantasy i zwierzęta.
Julia (kl.V)

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version